Jesteśmy na YoutubeJesteśmy na FacebookĆwicz razem z Fit-Profit w RehmediceĆwicz razem z Benefit Systems w RehmediceĆwicz razem z OKsystem w RehmediceĆwicz razem z Benefit Systems w Rehmedice
Drukuj

FITNESS zaj. wzmacniające

marketing Rehmedica
Fitness Siedlce Rehmedica16
Fitness Siedlce Rehmedica16
TBC (Total Body Condition)

Trening ogólnorozwojowy, wpływający na poprawę kondycji fizycznej, Doskonałe połączenie treningu aerobowego (pierwsza część zajęć) z treningiem wzmacniającym (druga połowa zajęć) oraz intensywnej pracy ramion i nóg (z użyciem hantli, bądź tylko z oporem własnego ciała), przy dużej liczbie powtórzeń, zapewnia dokonały efekt redukujący tkankę tłuszczową. Trening dla wszystkich.

ABT
Trening rzeźbiący i wzmacniający dolne partie ciała, (brzuch, pośladki, uda). Trening oprócz wzmacniania, ukierunkowany jest na naukę techniki podstawowych ćwiczeń, pozycji wyjściowych, świadomości pracy, podstawowych kroków w lekcjach fitness. Idealny trening dla osób stawiających pierwsze kroki w fitness.

STRETCHING
Zestaw ćwiczeń rozciągających wykonywanych w technice: napięcie, rozluźnienie i rozciągnięcie mięśnia. Niezbędny trening zapewniający prawidłową ruchomość stawów, niwelujący przykurcze mięśniowe
Fitness Siedlce
Fitness Siedlce
, poprawiający elastyczność mięśni oraz ścięgien. Stretching to niezbędne uzupełnienie każdego treningu. Dodatkową atrakcja zajęć jest relaksacja.

FIT MIX WZMACNIANIE
rewelacyjne zajęcia, z dużą dawką pozytywnej energii. Dzięki różnorodności ćwiczeń i używanych sprzętów, nigdy się nimi nie znudzisz. Na tych zajęciach wzmocnisz mięśnie całego ciała i przyśpieszymy spalanie tkanki tłuszczowej. Skóra będzie bardziej sprężysta i elastyczna, a cellulit wyraźnie mniejszy.
Trening dla wszystkich.

INTENSIVE AEROBIC
to co najlepsze w fitnessie proponujemy na jednych zajęciach: poprawienie kondycji fizycznej, wzmocnienie i ukształtowanie wszystkich grup mięśniowych. Lekcja składa się z dwóch części: wytrzymałościowej-układu choreograficznego, oraz wzmacniającej mięśnie całego ciała. Wykorzystuje się przybory: stepy, hantle, gumy, piłki.
Trening dla zaawansowanych.
REHMEDICA SIEDLCE Centrum Odnowy i Rehabilitacji
Copyright © 2012 All rights reserved. Powered by see-me.