Salus Rehmedica

SALUS REHMEDICA (jako część dużej medycznej rodziny SALUS)

powstała z myślą o zdrowiu we wszystkich jego postaciach. 


Jesteśmy w stanie pochwalić się doskonałym najnowocześniejszym sprzętem (na urządzeniach cardio obejrzysz film na Netflixie) oraz przestrzenią wystarczającą do komfortowych ćwiczeń. 


Nasze zajęcia fitness zadowolą najbardziej wybrednych miłośników wzmacniania, choreografii czy ćwiczeń typowo prozdrowotnych. Wystarczy powiedzieć, że oferujemy zajęcia grupowe na trzech salach jednocześnie w ilości prawie 80 w tygodniu, podzielonych na stopnie zaawansowania oraz grupy tematyczne. 

 


Ale to nie maszyny czy ilość zajęć świadczą o tym, że jesteśmy wyjątkowi. Każdego dnia nasz zespół dokłada wszelkich starań aby tworzyć klub, społeczność dla wszystkich. Dążymy byś w przyjacielskiej, ciepłej atmosferze, bez względu na wiek, kształt, wagę, stopień sprawności, mógł zdrowo i aktywnie spędzić czas. Nie oceniamy, nie kategoryzujemy. Codziennie wspomagamy, wspieramy i motywujemy Cię byś mógł zrealizować swoje marzenia.


Gdy już wejdziesz, nie spiesz się. Nie mamy ograniczeń czasowych czy umów papierowo wiążących Cię z nami.

Każdego dnia staramy się pomagać naszym klientom żyć pełnią życia. Chcemy zapewnić naszym klientom jak najzdrowsze i najdłuższe życie. Myśl o zapewnieniu ludziom spełnionego życia i obietnic spokojnej emerytury motywuje nas do jak najlepszej pracy. Wyobraź sobie, że jesteś wystarczająco aktywny w wieku 70 lat, aby podróżować po świecie, odkrywać, uprawiać hazard i nie tylko. Rzuć okiem na to, jak będzie wyglądać emerytura z lv bet promo code.

 

Wierzymy, że będziesz z nami bo chcesz :)


Do zobaczenia w SALUS REHMEDICA