Jesteśmy na YoutubeJesteśmy na FacebookĆwicz razem z Fit-Profit w RehmediceĆwicz razem z Benefit Systems w RehmediceĆwicz razem z OKsystem w RehmediceĆwicz razem z Benefit Systems w Rehmedice
Drukuj

BOTOKS

marketing Rehmedica
Medycyna estetyczna - Siedlce
Medycyna estetyczna - Siedlce
Botoks - wygładzanie zmarszczek mimicznych twarzy

Botoks (syn. toksyna botulinowa) działa poprzez hamowanie przewodnictwa mięśniowego, co skutkuje porażeniem mięśni na okres ok. 3-6 miesięcy. W efekcie mięsień nie kurczy się, a zmarszczka wygładza.

Zastosowanie:
do wygładzania zmarszczek powstających wskutek ruchów mięśni mimicznych twarzy, np. przy uśmiechu, marszczeniu czoła. Zazwyczaj stosowany do wygładzenia okolic górnej części twarzy - czoła, "lwich zmarszczek" pomiędzy brwiami, zmarszczek wokół oczu. Można go również stosować w celu uniesienia czubka nosa lub kącików ust, wygładzenia tzw. "zmarszczek palacza" lub tzw. "brukowanej brody".

Przebieg zabiegu:
Preparat podaje się punktowo w określone miejsca. Zabieg jest prawie bezbolesny i bardzo rzadko wymaga dodatkowego znieczulenia.

Spodziewany efekt:
Pełny efekt działania botoksu występuje po 7-10 dniach. Twarz wygląda młodziej, robi wrażenie świeżej, skóra odpoczywa. Skutek zabiegu utrzymuje się od 3 do 6 miesięcy. Po tym czasie można powtórzyć zabieg w celu utrzymania efektu, jednak zaleca się robić to nie częściej niż dwa razy w roku.


REHMEDICA SIEDLCE Centrum Odnowy i Rehabilitacji
Copyright © 2012 All rights reserved. Powered by see-me.