Jesteśmy na YoutubeJesteśmy na FacebookĆwicz razem z Fit-Profit w RehmediceĆwicz razem z Benefit Systems w RehmediceĆwicz razem z OKsystem w RehmediceĆwicz razem z Benefit Systems w Rehmedice
Drukuj

Masaż kamieniami

marketing Rehmedica
masaż kamieniami
masaż kamieniami
Masaż relaksacyjny gorącymi kamieniami przywraca równowagę ciała i umysłu. Skóra po masażu jest lepiej ukrwiona, odżywiona i dotleniona. Zyskuje elastyczność i jędrność. W mięśniach wyrównuje się napięcie, są one bardziej elastyczne, a po długotrwałym wysiłku szybciej się regenerują. W układzie krwionośnym i limfatycznym poprawia się przepływ, ulepszony jest odpływ krwi żylnej i praca serca. Masaż gorącymi kamieniami zmniejsza stres, przywraca równowagę pomiędzy układem współczulnym i przywspółczulnym. Działa uspokajająco i przeciwbólowo.
Specjalne kamienie do masażu z bazaltu pochodzenia wulkanicznego mają okrągły kształt i wymiary pasujące do dłoni. Charakteryzują się znakomitym współczynnikiem magazynowania ciepła, co pozwala na wykonywanie masażu zarówno rozgrzanymi, jak i oziębionymi kamieniami. Idealny na zimowe wieczory.
REHMEDICA SIEDLCE Centrum Odnowy i Rehabilitacji
Copyright © 2012 All rights reserved. Powered by see-me.