Jesteśmy na YoutubeJesteśmy na FacebookĆwicz razem z Fit-Profit w RehmediceĆwicz razem z Benefit Systems w RehmediceĆwicz razem z OKsystem w RehmediceĆwicz razem z Benefit Systems w Rehmedice
Drukuj

MASAŻ

marketing Rehmedica
Czekolada Zabieg Siedlce Rehmedica4
Czekolada Zabieg Siedlce Rehmedica4
Masaż działa na cały organizm, powodując odprężenie i zmniejszając napięcie psychiczne, które w dzisiejszych czasach bardzo często występuje u ludzi. Masaż reguluje również napięcie mięśniowe, zwiększa ogólną odporność organizmu na niesprzyjające czynniki środowiska zewnętrznego, normuje pracę gruczołów wydzielania wewnętrznego, podnosi gotowość do podejmowania wysiłków fizycznych.

Masaż Siedlce


Między innymi jest to zabieg fizjoterapeutyczny polegający na sprężystym, odkształcaniu tkanek. Masaż - to zespół ruchów wywierających ucisk na tkanki i polega on na wykorzystaniu przez masażystę określonych ruchów w określonym tempie i z odpowiednią siłą zgodnie z przebiegiem mięśni, tkanek, naczyń krwionośnych i limfatycznych, od ich obwodu do serca. Masaż powinien być wykonywany rytmicznie, bez rozciągania skóry nieuzbrojoną ręką.

Masaż klasyczny:
- Technika głaskania
- Techn
Czekolada Zabieg Siedlce Rehmedica7
Czekolada Zabieg Siedlce Rehmedica7
ika rozcierania
- Technika ruchów biernych
- Technika uderzenia
- Technika ugniatania
- Technika wibracyjna
- Technika oklepywania
- Technika wstrząsania
- Technika wyciskania

Rehmedica Siedlce - Serdecznie Zapraszamy!
REHMEDICA SIEDLCE Centrum Odnowy i Rehabilitacji
Copyright © 2012 All rights reserved. Powered by see-me.