Jesteśmy na YoutubeJesteśmy na FacebookĆwicz razem z Fit-Profit w RehmediceĆwicz razem z Benefit Systems w RehmediceĆwicz razem z OKsystem w RehmediceĆwicz razem z Benefit Systems w Rehmedice
Drukuj

Obalamy mity II

Rehmedica

Moje drogie, pierwszy artykuł na temat mitów krążących wokół pole dance wzbudził Wasze wielkie zainteresowanie. Pojawiło się też wiele kolejnych pytań! Skoro temat jest tak interesujący poniżej odpowiem na kolejne, najczęstsze pytania na temat pole dance.Poprzednia część mitów

Obalamy mity o POLE DANCE, cz. IINajwiększy postęp jest na początku, gdy robisz rzeczy całkiem nowe. Jeszcze łatwe, ale już bardzo efektowne. Już na pierwszym treningu zobaczysz, że będziesz chciała zrobić zdjęcie lub nagrań film upamiętniający Twoje wyczyny.
Od samego początku będziesz też pozytywnie zaskoczona i odczujesz wręcz terapeutyczny efekt, gdy w końcu docenisz swoje ciało nie za to jak wygląda, lecz za to co jest w stanie zrobić ;)Na zajęciach nie ma tańca, który kojarzymy z klubami ze striptizem. Nie ma też bielizny z cekinami, ani przygaszonych świateł. Pole dance to nic innego niż akrobatyka na drążku pionowym. Uczestniczki tak jak na innych zajęciach fitness są w sportowym ubraniu i uczą się figury za figurą, a nie złożonych choreografii.
Śledź nas na fanpageu Rehmediki na facebooku , aby w kolejnym artykule przeczytać dokładny opis jak wygląda trening.To są właśnie powody dla których warto przyjść na zajęcia, a nie z nich rezygnował!
Gdy zwiększysz świadomość swojego ciała, nauczysz się je lepiej kontrolować i zobaczysz się w lustrze podczas wykonywania tych wszystkich szpanerskich ćwiczeń - poczujesz się bardziej kobieco i pewnie niż kiedykolwiek wcześniej!
Bardzo szybko też Twoje mięśnie przybiorą na mocy, a więc różnicę będzie widać też w codziennym życiu. Gdy przestaniesz się garbid, będziesz dzięki temu sprawiała wrażanie wyższej. Twoje ciało będzie bardziej sprężyste. A regularny zastrzyk hormonów szczęścia podczas treningów sprawi, że będzie bić od Ciebie pozytywna energia!Na pewno Twoje mięśnie się wyrzeźbią. Wzmocnisz przede wszystkim brzuch, plecy i ramiona. Jednak droga do muskularnego ciała to Twój wybór.
Przykładem są nasze instruktorki: Patrycja oprócz pole dance jest bardzo aktywna, regularnie dwiczy na siłowni. Jest bardzo umięśniona i mocno wyrzeźbiona. Kasia trenuje tylko pole dance i ma zwykłą smukłą sylwetkę.Wiek to stan umysłu, a nie metryka. A gdybym Ci powiedziała, że do Rehmediki na pole dance jedna uczestniczka przychodzi ze swoją 17 letnią córką? :)
Obie sobie świetnie radzą, choć każda w zupełnie innych ćwiczeniach. Córka jest odważna i bardzo gibka, a mama wytrwała i każdą figurę chce dopracować do perfekcji zanim pośpieszy do nowych dwiczeń.
Z resztą... przyjdź na zajęcia, aby przekonad się o tym wszystkim na własnej skórze!Ominęła Cię pierwsza część artykułu? Tu znajdziesz pozostałe mity na temat pole dance i prosty, domowy test aby sprawdzić, czy masz wystarczająco siły aby spróbować tego sportu!
Skorzystaj z aktualnej promocji! Zapisy w klubie Rehmedica lub pod numerem 600 992 794


REHMEDICA SIEDLCE Centrum Odnowy i Rehabilitacji
Copyright © 2012 All rights reserved. Powered by see-me.