Jesteśmy na YoutubeJesteśmy na FacebookĆwicz razem z Fit-Profit w RehmediceĆwicz razem z Benefit Systems w RehmediceĆwicz razem z OKsystem w RehmediceĆwicz razem z Benefit Systems w Rehmedice
Drukuj

Obalamy mity

Czarek


Jakie masz pierwsze skojarzenie, gdy myślisz o POLE DANCE?
Czy myślisz o swoim ciele, że w życiu nie utrzymałabyś się na rurce, że z pewnością miałabyś najgorszą figurę na treningu, lub że wszyscy patrzyliby na Ciebie jak na ofermę? Że gdyby nie słabe ręce, zbyt grube uda i opinia innych może i byś spróbowała? Jeśli kiedykolwiek pomyślałaś z zaciekawieniem o pole dance, sprawdź ile jest prawdy w powszechnej opinii o tym sporcie!


Pole dance, to sport jak każdy inny - wszystkiego tu się uczymy od początku i nie ma żadnych kursów przygotowujących.

KAŻDY, łącznie z instruktorami, mistrzyniami i dziewczynami, które widziałaś w talent showach zaczynał jako początkujący i uczył się chwytów i figur od zera.


Nie ma znaczenia, czy na zajęcia przychodzi stała bywalczyni siłowni, czy młoda mama z brzuszkiem, która od 2 lat nie uprawiała żadnego sportu, każda uczy się od zera aktywności, z którą wcześniej nie miała do czynienia.


Są figury, w których będziesz lepiej wyglądać jeśli umiesz zrobić szpagat, ale są też takie, w których atutem jest warstwa tłuszczu na udach - sprawia, że łatwiej się utrzymać na rurce.
Poza tym? Wychodzisz czasem potańczyć? Umiesz pływać, lub jeździć na rowerze? Tak jak jest w innych aktywnościach, tak też jest w pole dance: rozmiar nie ma znaczenia!


Po pierwsze, każda uczestniczka jest zaangażowana w swoje ćwiczenia i nie ma czasu na rozglądanie się po sali, kto jak wygląda. Zobaczysz, że Ty też tak będziesz miała :)

Po drugie na treningu panuje wyjątkowa atmosfera - wszystkie dziewczyny są przyjazne i wiedzą, że nie ma doskonałych ciał i doskonale wykonanych figur.

Na pewno nie raz rozmawiałaś z przyjaciółkami o tym, że masz problemy z cerą, cellulit lub zobaczyłaś pierwsze zmarszczki na czole? Na treningu poczujesz się tak komfortowo jak z przyjaciółkami i jeśli sama nie powiesz "zobaczcie jakie mi się robią wałki na brzuchu" to nikt inny o tym nawet nie pomyśli.


Ale to nie jest cel, aby cała grupa ćwiczyła synchronicznie! Grupa pole dance w klubie Rehmedica może liczyć maksymalnie 7 osób, a instruktorki pracują z każdą osobą inaczej, zależnie od jej umiejętności i predyspozycji.


I przede wszystkim, to instruktorkom zależy na tym, żebyś się rozwijała zamiast stad bezczynnie lub przez całe zajęcia próbować zrobić figurę, która jeszcze nie jest na Twoje siły.


Naprawdę myślisz, że ktoś Ci pozwoli zrobić trudną figurę pod sufitem, gdy nie będziesz miała wystarczającej siły? Oczywiście, że tak nie jest :)


Instruktorki dbają, aby poziom ćwiczeń, których będziesz się uczyć wzrastał wraz z Twoim postępem.


Z pole dance jest trochę jak z modelkami na okładkach gazet. To co się udostępnia szerokiej publiczności, to wynik długiej, żmudnej pracy. Na filmikach na youtubie lub na gifach, które się pojawiają w Internecie widzisz efekt wielu godzin (często kilku lat!) ćwiczeń. Łatwo się przestraszyć i pomyśleć, że się nie da rady. Droga do każdej nowej figury jest wyboista, czasem coś nie wyjdzie, czasem się ześlizgniesz z rurki.


To wytrwałość i chęci decydują o tym jak szybko się rozwijasz na pole dance. Z resztą? przyjdź na zajęcia, aby przekonać się o tym wszystkim na własnej skórze!


Skorzystaj z aktualnej promocji! Zapisy w klubie Rehmedica lub pod numerem 600 992 794

REHMEDICA SIEDLCE Centrum Odnowy i Rehabilitacji
Copyright © 2012 All rights reserved. Powered by see-me.