Jesteśmy na YoutubeJesteśmy na FacebookĆwicz razem z Fit-Profit w RehmediceĆwicz razem z Benefit Systems w RehmediceĆwicz razem z OKsystem w RehmediceĆwicz razem z Benefit Systems w Rehmedice
Drukuj

FITNESS wytrzymałościowe

marketing Rehmedica
Fitness Rehmedica
Fitness Rehmedica
AEROBOXING
połączenie aerobiku z elementami technik sztuk walki: boksu, kick-boxingu, karate itp. Idealny sposób na rozładowanie energii, wymodelowanie sylwetki, zgubienie kilku kilogramów. Jest formą fitness przeznaczoną dla osób, które lubią się porządnie zmęczyć i dobrze bawić :)

STEP&Płaski Brzuch
trening o charakterze mieszanym zawierający elementy wytrzymałościowe w oparciu o prostą choreografię na stepie oraz elementy wzmacniające poszczególne grupy mięśniowe. Trening poprzez utrzymanie pracy cardio przez cały czas trwania zajęć wpływa korzystnie na spalanie tkani tłuszczowej a wprowadzenie ćwiczeń wzmacniających rzeźbi poszczególne grupy mięśniowe.
Trening dla średnio zaawansowanych.

ROWERY
To rytmiczna jazda na rowerze stacjonarnym przy muzyce pod dyktando instruktora.. trening składa się z rozgrzewki, właściwego treningu oraz stretchingu z naciskiem na mięśnie łydek, ud, pośladków, ale także mięśnie pleców i karku.
Fitness w ciąży Siedlce Rehmedica4
Fitness w ciąży Siedlce Rehmedica4
Spinning to forma ruchu bezpieczna a zarazem bardzo intensywna.

TABATA
Tabata to połączenie tradycyjnych ćwiczeń aerobowych z intensywnym treningiem interwałowym. Tabata została skonstruowana tak, że pozwala zarówno na szybkie spalanie tkanki tłuszczowej, jak i na dotlenienie całego ciała. Jeśli jesteś zmęczona wielogodzinnym treningiem na siłowni lub nie masz cierpliwości do domowego sprzętu fitness, wypróbuj trening Tabata.

REP REEBOK
Zajęcia REP Reebok to choreograficzny grupowy trening siłowy przeznaczony do stosowania platformy STEP oraz wolnych ciężarów. REP Reebok rozszerza tradycyjny trening wytrzymałościowy uwypuklając progresywne ćwiczenia ukierunkowane na dany cel, których wykonanie można podzielić na okresy w celu zoptymalizowania wyników oraz satysfakcji ćwiczących. Trening jest skutecznym sposobem do poprawy siły funkcjonowania kształtu i definicji mięśni. REP Reebok jest programem, którego projekt zakłada periodyzację.
REHMEDICA SIEDLCE Centrum Odnowy i Rehabilitacji
Copyright © 2012 All rights reserved. Powered by see-me.