Jesteśmy na YoutubeJesteśmy na FacebookĆwicz razem z Fit-Profit w RehmediceĆwicz razem z Benefit Systems w RehmediceĆwicz razem z OKsystem w RehmediceĆwicz razem z Benefit Systems w Rehmedice
Drukuj

FITNESS taneczne

marketing Rehmedica
Fitness Rehmedica
Fitness Rehmedica
ZUMBA
Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.
Jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.
Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych

DANCE+SHAPE
To trening wzmacniająco-kształtujący, który zapewnia płaski brzuch, jędrne pośladki i smukłe uda połączony z twórczymi, tanecznymi figurami. To zajęcia aerobiku wyzwalające wewnętrzną energię, sprawiające dużo radości a jednocześnie rozwijające określone grupy mięśniowe.

DANCE AEROBIC
Dance aerobic to zajęcia w sam raz dla tych, którzy kochają taniec i dobrą muzykę. Jeśli w tańcu odpoczywasz, nabierasz sił, czujesz radość życia, to powinnaś spróbować właśnie tej metody. To jedne z ciekawszych ćwiczeń na odchudzanie. Po pierwsze dają różne warianty, przez co ćwiczenia nie są monotonne, a po drugie można się przy nich świetnie bawić, W dance aerobic wykorzystywane są różne tańce m.in.: salsa, flamenco, tańce arabskie, jazz, hip hop. Tempo muzyki wynosi średnio 130-135 uderzeń na minutę, ale jest też uzależnione od rodzaju tańca, który wykorzystywany jest to ćwiczeń.


REHMEDICA SIEDLCE Centrum Odnowy i Rehabilitacji
Copyright © 2012 All rights reserved. Powered by see-me.