Jesteśmy na YoutubeJesteśmy na FacebookĆwicz razem z Fit-Profit w RehmediceĆwicz razem z Benefit Systems w RehmediceĆwicz razem z OKsystem w RehmediceĆwicz razem z Benefit Systems w Rehmedice
Drukuj

FITNESS zaj. roz. odprężające

marketing Rehmedica
Fitness Siedlce Rehmedica12
Fitness Siedlce Rehmedica12
PILATES
Zajęcia polegają na wykonywaniu serii ruchów w sposób płynny i kontrolowany, przy jednoczesnym angażowaniu ciała i umysłu.
Pilates nie tylko poprawia sylwetkę, lecz także zwiększa elastyczność ciała. Pomaga przywrócić naturalną równowagę w budowie ciała oraz prawidłową funkcję organów wewnętrznych. Ćwiczenia mają przede wszystkim na celu wzmocnienie centrum ciała, czyli mięśni odpowiadających za utrzymanie prawidłowej postawy ciała. Zajęcia są dla każdego bez względu na wiek i poziom sprawności.

ANTYCELLULITE
definicji celullitu jest naprawdę wiele, najczęściej mamy z nim do czynienia na pośladkach, udach
i biodrach. Odkłada się również na ramionach, łydkach a także w okolicach brzucha. Zestaw ćwiczeń Antycellulite ma za zadanie pobudzenie przepływu limfy i usuwanie szkodliwych toksyn
z przestrzeni międzykomórkowych.
Zajęcia skoncentrowane są na treningu najbardziej podatnych na cellulit części ciała, dające re
Fitness Siedlce Rehmedica17
Fitness Siedlce Rehmedica17
welacyjne efekty w rozbijaniu cellulitu, ujędrnieniu i wysmukleniu ud, pośladków i brzucha.
Zajęcia polecane dla każdego!

FIT BALL
trening wzmacniający z wykorzystaniem dużych piłek. Zajęcia o średniej intensywności, wymagające ciągłego napięcia mięśni głębokich tułowia. Pozycje siedzące na piłce pozwalają odciążyć stawy nóg, między innymi biodrowe i kolanowe, ale także i skokowe. To bardzo bezpieczna lekcja, także dla osób po rehabilitacji, które mają słaby aparat więzadłowo-stawowy. Dodatkowo rozciąganie na piłce rozluźnia napięcia w obrębie mięśni pleców i je relaksuje.

NORDIC WALKING
Nordic Walking jest ciekawą i przyjemną formą odpoczynku. Polega on na marszu ze specjalnie do tego przystosowanymi kijami. Podczas zajęć osoba uprawiająca ten rodzaj aktywności angażuje do wysiłku większość mięśni ciała. Pracują one zupełnie inaczej niż podczas zwykłego marszu. Są bardziej wzmocnione, zwłaszcza ramiona, które s
Fitness Siedlce
Fitness Siedlce
tają się mocniejsze i bardziej wytrzymałe. Nordic Walking pozwala spalać nieco więcej kalorii niż podczas chodzenia. Jak się więc okazuje, można go uznać za dobrą formę odchudzania- zrzucenia zbędnych kilogramów.

BODY&MIND
Na zajęciach pracujemy nad prawidłową postawą, elastycznością mięśni, prawidłowym oddechem, umiejętnością relaksu. Kształtujemy również siłę funkcjonalną, stabilizację i równowagę. Trening tworzy równowagę pomiędzy energią ciała a spokojem umysłu, pozwala na możliwość odreagowania stresu, napięć, a nawet złości, zgromadzonych w naszym organizmie - to odkrycie nowych odczuć i nowej jakości ruchu. Muzyka relaksacyjna używana w tej lekcji daje zupełnie inne doznania - pozwala na wyrażenie własnej osobowości, ujście emocji, pełne odreagowanie stresów.
REHMEDICA SIEDLCE Centrum Odnowy i Rehabilitacji
Copyright © 2012 All rights reserved. Powered by see-me.